Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.

22 266 88 41
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu


O MEDI-system

Mamy wieloletnie doświadczenie w szczególnych obszarach świadczeń medycznych jakimi są opieka długoterminowa i rehabilitacja stacjonarna. Świadczymy usługi medyczne w 7 nowoczesnych placówkach.

Każdego dnia setki pacjentów korzystają z profesjonalnej opieki medycznej w naszych domach opieki. Pracujemy w oparciu o System Procedur Wewnętrznych, stale udoskonalanych i dostosowywanych do zmieniających się warunków. Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów – lekarzy, rehabilitantów, psychologów, logopedów, terapeutów zajęciowych i pielęgniarek, wspomaganych przez grupę opiekunek medycznych i personel pomocniczy.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości świadczeń ośrodków i przychodni MEDI-system. Przykładamy wagę do miłej, rodzinnej atmosfery w domach opieki, zrozumienia i wzajemnego szacunku wobec naszych podopiecznych i ich bliskich. Zaufanie, jakim darzą nas pacjenci i ich rodziny, oraz efekty naszych działań, dają nam motywację do wprowadzania nowych, jeszcze skuteczniejszych metod terapii.

Od stycznia 2016 r. jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ORPEA, która posiada sieć ponad 700 placówek w 10 krajach Europy. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych!

 

Status prawny spółki MEDI – system:

Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
KRS: 0000003824, XII Wydz. Sądu Gosp. w Warszawie
Kapitał zakładowy: 323.000,- PLN
NIP: 525-22-08-317
REGON: 017234986
Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą: 000000007342


NASZE NAGRODY


LIDER OCHRONY ZDROWIA 2017

EUROPRODUKT

 

      

GEPARDY BIZNESU

 

PERŁY MEDYCYNYOdwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane