Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Aktualności

bezpłatne warsztaty dla opiekunów nieformalnych - ostatnie w tym roku!

2018.10.11

Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY DLA OPIEKUNÓW DOMOWYCH w naszych domach opieki (MAZOWIA, KONSTANCJA, OSTROWIA oraz chorzowska HONORATA). Spotkania są prowadzone przez pielęgniarki i fizjoterapeutów MEDI-system, którzy specjalizują się w opiece długoterminowej i rehabilitacji seniorów. Warsztaty są skierowane do wszystkich osób zapewniających opiekę domową niesamodzielnym czy przewlekle chorym bliskim w podeszłym wieku.

ZAPISY na najbliższy warsztat w Domu Opieki KONSTANCJA (sobota, 20 października) pod nr. tel. 22 888 59 10

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś :)


więcej

ORPEA POLSKA OTWORZY W POZNANIU NAJWIĘKSZE W POLSCE CENTRUM SENIORALNE

2018.10.11

W Poznaniu powstanie największe w Polsce kompleksowe centrum senioralne. Na terenie dawnego szpitala miejskiego powstanie klinika rehabilitacyjna, rezydencja zapewniająca całodobową opiekę, apartamenty ze wsparciem medycznym (formuła assisted living) oraz część przeznaczona na pobyt dzienny. Szczegóły inwestycji zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej w Poznaniu 10 października 2018 r.


więcej

Czy to już? – poradnik na Światowy Dzień Choroby Alzheimera (21 września 2018 r.)

2018.09.21

Kłopoty z pamięcią mogą zdarzyć się każdemu, niezależnie od wieku. Nie raz szukamy kluczyka do samochodu, zapominamy gdzie położyliśmy listę zakupów,  nie możemy sobie przypomnieć nazwiska naszego lekarza. Zdarza się, niestety coraz częściej, że w pewnym momencie dochodzą do nich problemy z orientacją przestrzenną i czasową, z komunikacją, uwagą, koncentracją. Wtedy te kłopoty z pamięcią przestają być czymś normalnym, a stają się zaburzeniem. Jak rozpoznać ten moment? Kiedy powinniśmy zacząć się niepokoić?


więcej


Odwiedź nasz kanał


Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane