Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Aktualności

nowa nazwa spółki - MEDI-system zmienia nazwę na ORPEA POLSKA

2018.07.30

Uprzejmie informujemy, że dnia 24 lipca 2018 r. nazwa firmy MEDI-system Sp. z o.o. zmieniła się na ORPEA POLSKA Sp. z o.o.

Tym samym podkreślamy naszą przynależność do największej w Europie sieci domów opieki i klinik specjalizujących się w rehabilitacji i psychiatrii.


więcej

Wrocław: rusza inwestycja w historycznym kompleksie klasztorno-szpitalnym przy ul. Traugutta

2018.07.11

ORPEA Polska (wcześniej MEDI-system) podpisała Umowę z Konwentem Bonifratrów pw. Trójcy Przenajświętszej we Wrocławiu, która obejmuje użytkowanie przez okres 50 lat dwóch budynków w kompleksie na rogu ulic Pułaskiego i Traugutta we Wrocławiu. W historycznym kompleksie szpitalnym powstanie Dom Opieki Święta Jadwiga (inwestycja pod marką ORPEA Rezydencje) oraz Centrum Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej spółki Bonifraterskie Centrum Zdrowia. Prace budowlane rozpoczną się jesienią 2018 r., a ich zakończenie planowane jest na rok 2020.


więcej

I Festiwal Piosenki Senioralnej za nami - były emocje, wspomnienia, łzy wzruszenia...

2018.07.05

Za nami trzy finały I Festiwalu Piosenki Senioralnej. We wszystkich trzech - mazowieckim, wrocławskim i chorzowskim wzięli udział mieszkańcy naszych domów i klinik rehabilitacyjnych wyłonieni w wewnętrznych kwalifikacjach. Festiwalowi towarzyszyły ogromne emocje, łzy wzruszenia i wiele radości!


więcej


Odwiedź nasz kanał


Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane