Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Podstawowe informacje

Dziękujemy za okazane nam zaufanie. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

Państwa opinia

Zależy nam na Państwa opinii. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza i podzielenia się opiniami czy sugestiami. Zwracamy uwagę, że wszyscy pracownicy MEDI-system noszą stale w widocznym miejscu czytelne identyfikatory ze zdjęciem, nazwiskiem i stanowiskiem. Dodatkowo dla ułatwienia, kolor ubrania danej osoby koresponduje z zajmowanym stanowiskiem.

PYTANIA / INFORMACJE

Jeżeli podczas pobytu w Ośrodku pojawią się jakiekolwiek pytania personel MEDI-system z chęcią udzieli informacji w ramach posiadanych kompetencji. Przez całą dobę (24/7) dostępna jest pielęgniarka w funkcji Szefa Dyżuru. W dni powszednie dostępni są także Kierownicy Zespołów Pielęgniarskiego i Rehabilitacyjnego. Istnieje także możliwość umówienia spotkania z lekarzami lub dyrektorem ośrodka - w tej sprawie prosimy o kontakt z Recepcją.

ODWIEDZINY

Zachęcamy do częstych odwiedzin naszych podopiecznych, a Państwa bliskich. Są one zawsze miłe i oczekiwane. Bliscy osób przebywających na krótkich pobytach rehabilitacyjnych pomagają nam motywować pacjentów do ćwiczeń, a w przypadku pobytów długoterminowych dowiadujemy się więcej o upodobaniach i przyzwyczajeniach naszych podopiecznych. Zapraszamy codziennie w godzinach 9-20 (ze względu na specyfikę Ośrodka Wentylacji Respiratorem MEDI-system KONSTANCJA odwiedziny możliwe są tu w godzinach 11-19).


 


 Odwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane