Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Portal dla Rodziny

Portal dla Rodziny to darmowa aplikacja internetowa, dzięki której rodzina i bliscy mogą sprawdzić, co dzieje się z ich krewnym, podczas pobytu w jednym z ośrodków MEDI-system.

Personel ośrodków codziennie zamieszcza informacje o opiece i rehabilitacji nad pacjentem. To nowoczesne rozwiązanie, które odpowiada na potrzebę świadomości losu bliskiej osoby. Jest to możliwe dzięki połączeniu technologii z odpowiedzialnością i rzetelnością lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów i opiekunów.

Informacje o wykonaniu bądź niewykonaniu czynności raportowane są na bieżąco w autorskim Systemie Zarządzania Indywidualnymi Planami Opieki (SZIPO) oraz są publikowane w czasie rzeczywistym na koncie pacjenta w Portalu dla Rodziny.

Na podstawie historii leczenia i analizy pobytu w ośrodku, personel rekomenduje dodatkowe usługi, specjalnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Indywidualna oferta, którą można zamówić poprzez Portal dla Rodziny, ma na celu przyspieszyć proces powrotu do zdrowia oraz sprawić, że pobyt w ośrodku będzie jeszcze przyjemniejszy.

Informacje medyczne udostępniane w ramach Portalu dla Rodziny są strzeżone zaawansowanymi zabezpieczeniami informatycznymi. Dane wrażliwe są udostępniane tylko osobom, które zostały pisemnie upoważnione przez pacjentów oraz podpisały oświadczenie o zachowaniu poufności danych przechowywanych w systemie.

Jeżeli jeszcze nie posiadają Państwo dostępu do Portalu dla Rodziny, uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub recepcją ośrodka.

 

Jak mogę skorzystać z Portalu dla Rodziny?


Darmowa aplikacja on-line
z informacjami dla rodzin
pacjentów ośrodków
MEDI-systemOdwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane