Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Zasady przyjęć do ośrodków

Informacja dla Klientów komercyjnych:

Obowiązujące w Ośrodkach MEDI-system zasady przyjęć zostały stworzone w oparciu o tę samą filozofię, co elementy oferty. Aby zapewnić jak największy komfort Pacjentom i ich rodzinom, staramy się być elastyczni i każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie. Jeżeli dysponujemy wolnymi miejscami, Klienci komercyjni przyjmowani są bez kolejki - od razu po zgłoszeniu. W sytuacjach wymagających szczególnego pośpiechu, wsparcia w transporcie i kontaktach z lekarzami, nasz system przewiduje scenariusz umożliwiający pełne odciążenie Rodzin Pacjentów. Więcej informacji na ten temat odnajdą Państwo w odrębnym dziale.

Osoby przyjmowane do ośrodka mają zapewnioną opiekę adaptacyjną pomagającą odnaleźć się w nowym miejscu. Przechodzą także testy funkcjonalne na początku, w trakcie oraz pod koniec pobytu. Dużą uwagę przykładamy do edukacji zdrowotnej – naszą wiedzą dzielimy się nie tylko z Pacjentami, ale także z ich bliskimi.

Ofiary wypadków komunikacyjnych lub innych, którego sprawca posiada polisę odpowiedzialności cywilnej (OC) mogą skorzystać z naszych usług bez kolejki i opłat. Przysługuje im prawo do rehabilitacji i leczenia na koszt sprawcy.

Informacja dla osób ubiegających się o miejsce finansowane przez NFZ:


Dodatkowe informacje dla osób ubiegających się o miejsce w Ośrodkach MEDI-system finansowane przez NFZ (łączne z niezbędnymi dokumentami) znajdą Państwo TUTAJ.

 
Odwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane