Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Dlaczego MEDI-system?

Zarządzamy największą siecią placówek opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych w Polsce. W siedmiu nowoczesnych ośrodkach znajduje się 500 łóżek. O zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów dba zgrany i wykwalifikowany zespół rehabilitantów oraz pielęgniarek (ponad 500 osób), a także lekarze, psychologowie, terapeuci, opiekunki, personel pomocniczy i administracyjny.

Tworząc programy rehabilitacyjne i opiekuńcze bazujemy na 15-letnim doświadczeniu oraz współpracy z ekspertami. Od początku działalności firmy z usług Ośrodków MEDI-system skorzystało już ponad 10.000 pacjentów. Wykonaliśmy i wykonujemy miliony procedur.

Niesienie pomocy jest naszą pasją i celem naszej pracy. Staramy się. Mamy efekty. Mówią o nas pacjenci i przedstawiciele mediów. O jakości naszej pracy świadczą liczne nagrody, dyplomy i odznaczenia. Na co dzień kierujemy się 7 fundamentami etycznymi.

W swojej pracy kierujemy się rygorystycznymi standardami postępowania wykorzystując nowoczesne systemy zarządzania. Wiedza i edukacja są fundamentami, na których budujemy naszą markę.

Rozumiemy potrzeby pacjentów i ich rodzin, ponieważ zawsze pytamy ich o zdanie. Działamy szybko i sprawnie. Wystarczy jeden telefon do Biura Obsługi Klienta – my zajmiemy się resztą.


 

Z troską. Profesjonalnie.Odwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane